XV Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru

W dniu 11 września w Białymstoku odbył się jubileuszowy XV Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru, który zgromadził uczestników nie tylko z Polski, ale również z Litwy, Estonii, Łotwy, Ukrainy i Białorusi. Była to, jak zwykle, wspaniała lekcja historii o polskiej Golgocie Wschodu. Jak co roku przedstawiciele naszej szkoły, uczniowie klasy 5A SP i 2A gimnazjum, mieli zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Zdjęcia z Marszu

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci