Rozpoczęcie roku Szkolnego i Ślubowanie Pierwszaków

slubowanie

Rozpoczęcie roku Szkolnego i Ślubowanie Pierwszaków

1 września po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2015/2016 pięćdziesięciu czterech uczniów klas pierwszych naszej szkoły zostało przyjętych do grona społeczności szkolnej. Pierwszoklasiści z wielkim przejęciem brali udział w całej uroczystości. Obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy IIIB pod kierunkiem Pani Anety Bogusz.
Złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Ślubowali m.in. dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po uroczystym ślubowaniu Pani Dyrektor Elżbieta Dziemiańczuk i Wicedyrektor Pani Eliza Kurzawa – Kaleniuk pasowały każdego ucznia olbrzymim ołówkiem. Dzieci otrzymały na pamiątkę tego dnia zakładki do książki, od tego momentu stały się pełnoprawnymi uczniami.

Zdjęcia z uroczystości