Rozpoczęcie roku Szkolnego i Ślubowanie Pierwszaków

slubowanie   

Rozpoczęcie roku Szkolnego i Ślubowanie Pierwszaków

1 września po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2015/2016 pięćdziesięciu czterech uczniów klas pierwszych naszej szkoły zostało przyjętych do grona społeczności szkolnej. Pierwszoklasiści z wielkim przejęciem brali udział w całej uroczystości. Obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy IIIB pod kierunkiem Pani Anety Bogusz.
Złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Ślubowali m.in. dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po uroczystym ślubowaniu Pani Dyrektor Elżbieta Dziemiańczuk i Wicedyrektor Pani Eliza Kurzawa – Kaleniuk pasowały każdego ucznia olbrzymim ołówkiem. Dzieci otrzymały na pamiątkę tego dnia zakładki do książki, od tego momentu stały się pełnoprawnymi uczniami.

Zdjęcia z uroczystości

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci