Spotkanie z Wiktorią Malinowską

W listopadzie 2013 roku uczniowie klas 2 i 3 Gimnazjum wzięli udział w spotkaniu z Panią Wiktorią Malinowską. Spotkanie odbyło się w ramach projektu Przystanek Historia organizowany przez  IPN. Pani Wiktoria, wywieziona w 1940 roku do Kazachstanu, opowiadała  o swoich tragicznych losach. Uczniowie z niezwykłym  zainteresowanie słuchali wspomnień a później mogli kupić książkę napisaną przez P.Wiktorię "Zapamiętane.Opowieść sybiraczki" oraz mogli otrzymać autograf.                                                                                 

wiktoriam1

       wiktoriam2      wiktoriam3             wiktoriam4

wiktoriam6

opracowała: Anna Pełszyk

Facebook

facebook

Projekty i programy

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci