Dzień Otwarty 2014

Dzień Otwarty 2014

          27 lutego odbył się „Dzień Otwarty” – była to okazja do poznania oferty edukacyjnej i porozmawiania z nauczycielami. Pięciolatki, sześciolatki i siedmiolatki wraz z rodzicami zwiedzały naszą szkołę, sale lekcyjne i świetlicę szkolną. W salach czekało na dzieci wiele niespodzianek: układanki, kolorowanki, gry dydaktyczne, zabawy z tablicą multimedialną, zabawy ruchowe w sali zabaw „Radosna szkoła”. Dzień Otwarty w naszej Szkole cieszył się dużym zainteresowaniem.  Każdy z kandydatów na ucznia naszej "Dwudziestki" został obdarowany upominkiem i opuszczał szkołę z uśmiechem na twarzy.

Zdjęcia z Dnia Otwartego

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci