Choinka 2014

choinka 2014a

BAL KARNAWAŁOWY                        

          15 stycznia uczniowie klas 0 –III bawili się na balu z „Teatrem Arkadia”. Bal rozpoczął spektakl teatralny „Angina Świętego Mikołaja”. Następnie: księżniczki, rycerze, policjanci, czarownice i inne postaci z bajek i legend wspólnie bawili się przy muzycznych przebojach. Nie zabrakło sztucznego śniegu i innych efektów specjalnych. Dzieci brały udział w różnych konkursach i zabawach z nagrodami. Wszyscy częstowali się słodkościami. Na koniec pojawił się długo oczekiwany gość – Mikołaj, który obdarował wszystkich prezentami…

Zdjęcia z balu

Facebook

facebook

Projekty i programy

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci