Dzień Zdrowego Śniadania

DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

         Uczniowie klasy II a zorganizowali w klasie DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA. Pod kierunkiem nauczycielki przygotowali dwie sałatki: jarzynową z szynką i żółtym serem, oraz sałatkę owocową. 
         Najmłodsi kucharze mogli nie tylko pokazać swoje umiejętności kulinarne, poznać nowe smaki, ale także nauczyć się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie. Uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w robienie sałatek. Było pysznie, kolorowo i przede wszystkim bardzo zdrowo! Nie zabrakło też pyszności przygotowanych specjalnie na tę okazję przez rodziców. Dzieci zajadały się pastami wykonanymi z białego sera, jajek, wędzonej ryby. Pochłaniały kolorowe owocowo-jarzynowe szaszłyki, próbowały przeróżnych kanapek i zdrowych deserów. Ten najważniejszy posiłek dnia dostarczył dzieciom sił do nauki i zabawy.

Zdjęcia      

Opracowała: mgr Joanna Jemielianiuk

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci