Spotkania opłatkowe

Szkolna Wigilia oraz klasowe spotkania opłatkowe

          Jak co roku wspólnota Zespołu Szkół nr 1 uroczyście przygotowuje się do Świat Bożego Narodzenia. Zasiadamy do wspólnej Wigilii, dzielimy się opłatkiem, a klasy organizują także swoje spotkania świąteczne.

         W tym roku pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście spotkali się 19 grudnia 2013 przy wigilijnym stole. Wysłuchali montażu słowno-muzycznego w wykonaniu klasy II A PG oraz szkolnego chóru. Nad całością czuwały: p. Iwona Andruszkiewicz, p. Elżbieta Akacka oraz p. Halina Szymaniuk.

Wzruszające słowa, wypowiadane przez uczniów oraz piękne słowa kolęd, które wybrzmiały podczas tego spotkania, wprowadziły zebranych w prawdziwy czar Bożego Narodzenia. Po tradycyjnej modlitwie oraz podzieleniu się opłatkiem, zasiedliśmy do stołu.

          20 grudnia, w piątek, uczniowie uczestniczyli w jasełkach. Odbyły się także klasowe spotkania wigilijne. Przygotowano pięknie stoły i przyniesiono świąteczne potrawy. Był to tez dzień składania życzeń nie tylko na Boże Narodzenie, ale również na nadchodzący Nowy Rok.

Zdjęcia ze szkolnej wigilii.

Zdjęcia z wigilii klasowych

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci