Zabawa andrzejkowa

Zabawa andrzejkowa w klasie Ia

     25 XI 2013 roku w klasie Ia dzieci z panią Iwoną Stankiewicz urządziły zabawę andrzejkową. Przyszłość przepowiadaliśmy wróżąc z butów, kręcąc butelką, wróżąc z kolorów i kubeczków. Wróżyliśmy też losując karty przepowiadające nasz przyszły zawód oraz imię przyszłej żony lub męża. Wróżby traktowaliśmy z przymrużeniem oka, więc było dużo śmiechu. Podczas naszego andrzejkowego wieczoru nie zabrakło szalonych tańców oraz słodkiego poczęstunku.

 Zdjęcia z zabawy

 

 

Facebook

facebook

Projekty i programy

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci