Patriotyczne śpiewanie

PATRIOTYCZNE ŚPIEWANIE

Dnia 8 listopada 2013 roku odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W patriotycznym śpiewaniu wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz chór szkolny pod kierunkiem pani Haliny Szymaniuk.

Śpiewając wspólnie pieśni patriotyczne, opowiedzieliśmy o Polsce, o wolności, o wszystkim, co naprawdę w życiu ważne. Uczciliśmy w ten sposób pamięć o naszych bohaterach i ukazaliśmy wielką przeszłość naszego kraju. Podzieliliśmy radości i smutki tych wszystkich, których łączyła i łączy Polska.Patriotyczne śpiewanie uświetnił występ chóru szkolnego.

Uczniowie naszej szkoły wspólnie wykonali biało-czerwone kotyliony, do czego zachęcał Prezydent RP - Bronisław Komorowski. Na uroczystości każdy uczestnik miał więc przypięty kotylion, który - jak stwierdził Prezydent RP - jest„znakiem naszej obywatelskiej wspólnoty".

bb11

Zdjęcia z uroczystości