Patriotyczne śpiewanie

PATRIOTYCZNE ŚPIEWANIE

Dnia 8 listopada 2013 roku odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W patriotycznym śpiewaniu wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz chór szkolny pod kierunkiem pani Haliny Szymaniuk.

      Śpiewając wspólnie pieśni patriotyczne, opowiedzieliśmy o Polsce, o wolności, o wszystkim, co naprawdę w życiu ważne. Uczciliśmy w ten sposób pamięć o naszych bohaterach i ukazaliśmy wielką przeszłość naszego kraju. Podzieliliśmy radości i smutki tych wszystkich, których łączyła i łączy Polska.Patriotyczne śpiewanie uświetnił występ chóru szkolnego.

     Uczniowie naszej szkoły wspólnie wykonali biało-czerwone kotyliony, do czego zachęcał Prezydent RP - Bronisław Komorowski. Na uroczystości każdy uczestnik miał więc przypięty kotylion, który - jak stwierdził Prezydent RP - jest„znakiem naszej obywatelskiej wspólnoty".

bb11

 Zdjęcia z uroczystości

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci