Związek Inwalidów Wojennych RP

               95 rocznica powstania Związku Inwalidów Wojennych RP

Dnia 10 października 2013 roku odbyły się uroczystości z okazji 95 – lecia istnienia Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polskiej. Pani Dyrektor oraz młodzież ze sztandarem szkolnym uczestniczyła we Mszy Świętej oraz konferencji z tej okazji.

W uznaniu szczególnych zasług dla Związku i jego członków wyróżniono naszą szkołę i odznaczono sztandar szkoły Krzyżem 95 lat ZIW RP. Jednocześnie władze Związku złożyły podziękowania Pani Dyrektor, Gronu Pedagogicznemu oraz Społeczności Uczniowskiej za trud i serce włożone w pracę na rzecz inwalidów wojennych oraz opiekę nad sztandarem Zarządu Okręgu ZIW w Białymstoku.

Były to podniosłe chwile, w których mieliśmy zaszczyt uczestniczyć. Dziękujemy bardzo, że doceniono nasze działania na rzecz ludzi uczestniczących w walkach o niepodległość naszej Ojczyzny.

Elżbieta Dziemiańczuk

Dyrektor szkoły

P1030994Zdjęcia zobacz tutaj

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci