Otrzęsiny 2013

Otrzęsiny w Gimnazjum nr 30 przygotowali i prowadzili członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami. Uroczystość rozpoczęła Przysięga Gimnazjalisty, po której wylosowani uczniowie musieli wziąć udział w licznych konkurencjach.

Podczas pierwszej z nich uczniowie zostali podzieleni na dwie rodziny i słuchając opowiadania musieli zareagować na swoje imię, a następnie jak najszybciej okrążyć pachołek. Jako następne odbyły się konkurencja rozpoznawania smaków oraz karmienie i mycie zębów kolegi z zamkniętymi oczami, łowienie jabłek z miski z wodą bez użycia rąk i rozpoznawanie nauczycieli na podstawie zdjęć z ich dziecięcych lat. Otrzęsiny zakończył wspólny śpiew karaoke.

Wszystkim pierwszakom życzymy samych sukcesów w nauce, cierpliwości w pokonywaniu trudności i aby każdy dzień pobytu w szkole był dla Was radosny i szczęśliwy!

Samorząd Uczniowski PG

Zdjęcia z imprezy można obejrzeć tutaj