Dzień Edukacji Narodowej 2013

„Najlepszym jest ten,
Który potrafi tchnąć w duszę uczniów przyjemność"

Wisława Szymborska

den2013a

Jak co roku, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, będąca okazją, aby wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły przekazać słowa uznania oraz wyrazy szacunku za trud i poświęcenie w codziennej pracy z wychowankami. W części oficjalnej głos zabrała dyrektor szkoły, p. Elżbieta Dziemiańczuk, która podziękowała nauczycielom i wychowawcom za pracę dydaktyczno-wychowawczą oraz wręczyła wyróżniającym się nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi Nagrody Dyrektora. Za osiągnięcia w nauce i sporcie nagrodzono również uczniów. Do życzeń skierowanych do pracowników szkoły przyłączyli się także rodzice, którzy podarowali słodkie „co nieco”.

W części artystycznej uczniowie klasy VIA z  przymrużeniem oka spojrzeli na problemy życia szkolnego, prezentując montaż słowno – muzyczny, przygotowany pod kierunkiem p. Katarzyny Henkiel i p.Urszuli Kitlasz.

Ciekawa dekoracja stanowiła znakomite tło uroczystości. Miłym akcentem kończącym ten dzień był słodki poczęstunek.

den2103b

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć tutaj