Dzień Edukacji Narodowej 2013

 

  „Najlepszym jest ten,
Który potrafi tchnąć w duszę uczniów przyjemność"

Wisława Szymborska

 den2013a

 

      Jak co roku, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, będąca okazją, aby wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły przekazać słowa uznania oraz wyrazy szacunku za trud i poświęcenie w codziennej pracy z wychowankami. W części oficjalnej głos zabrała dyrektor szkoły, p. Elżbieta Dziemiańczuk, która podziękowała nauczycielom i wychowawcom za pracę dydaktyczno-wychowawczą oraz wręczyła wyróżniającym się nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi Nagrody Dyrektora. Za osiągnięcia w nauce i sporcie nagrodzono również uczniów. Do życzeń skierowanych do pracowników szkoły przyłączyli się także rodzice, którzy podarowali słodkie „co nieco”.

W części artystycznej uczniowie klasy VIA z  przymrużeniem oka spojrzeli na problemy życia szkolnego, prezentując montaż słowno – muzyczny, przygotowany pod kierunkiem p. Katarzyny Henkiel i p.Urszuli Kitlasz.

           Ciekawa dekoracja stanowiła znakomite tło uroczystości. Miłym akcentem kończącym ten dzień był słodki poczęstunek.

 den2103b

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć tutaj

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci