Ślubowanie 2013

slub1

                                            Ślubowanie Pierwszaków

 

Czterdziestu dwóch uczniów klas pierwszych białostockiej „dwudziestki” zostało 8 października przyjętych do grona społeczności szkolnej. Pierwszaki z wielkim przejęciem brały udział w całej uroczystości. Podobnie było z ich rodzicami, którzy równie z wielkim przejęciem obserwowali pierwsze poważne występy swoich pociech. Dumne pierwszaki podczas krótkiego występu pokazały, czego nauczyły się przez pierwszy miesiąc nauki. Tym samym zdały pierwszy egzamin na uczniów. Zaraz potem uczniowie złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Pierwszoklasiści z przejęciem ślubowali m.in. dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po uroczystym ślubowaniu Pani Dyrektor pasowała każdego ucznia olbrzymim, niebieskim ołówkiem. Dzieci otrzymały legitymacje szkolne i pamiątkowe dyplomy, od tego momentu stały się pełnoprawnymi uczniami. Od koleżanek i kolegów z Małego Samorządu otrzymali kolorowe upominki. Na zakończenie rodzice przygotowali swym pociechom słodki poczęstunek.

slub2

 

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć tutaj

 

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci