Dzień Nauczyciela z MSU

W końcu nadszedł 14.X.2014 r. Dzień, na który czekaliśmy z wielką niecierpliwością.

W tym dniu w naszej szkole miały miejsce dwa ważne dla nas wydarzenia. Pracy było multum. Szczególnie dużo obowiązków miała przewodnicząca i zastępczyni MSU. Swoją pracę tego dnia rozpoczęliśmy od uroczystego apelu przygotowanego przez klasę III b z okazji Dnia Nauczyciela, po którym Dominika Zimnoch (przewodnicząca) i Zuzanna Szałaj (zastępczyni z klasy II b) złożyły w imieniu wszystkich członków MSU życzenia dyrekcji oraz wszystkim nauczycielom Zespołu Szkół nr 1. Zaraz po uroczystości grupa członków MSU udała się na poszukiwania dyrekcji oraz nauczycieli uczących klasy I-III SP, aby wręczyć im upominki.

Kolejną uroczystością w tym dniu było ślubowanie klas I. Wspólnie z dyrekcją, nauczycielami, rodzicami i uczniami uczestniczyliśmy w tym ważnym, szczególnie dla każdego pierwszaka dniu. Podczas ślubowania przewodnicząca wraz z zastępczynią powitały pierwszaków w naszej szkole, a członkowie MSU wręczyli im własnoręcznie przygotowane kartki z życzeniami oraz drobne upominki zamknięte w bajecznych kwiatkach.

Uśmiech gościł na wszystkich twarzach, także naszych.