Piknik wojskowy

 piknikwojs

       13 czerwca klasa IA (p. I. Stankiewicz) i klasa IB (p. A. Bogusz) uczestniczyły w Pikniku Wojskowym z okazji Święta 18 Białostockiego Pułku Rozpoznawczego. Najpierw była defilada i uroczysty apel. Potem czekało na nas mnóstwo atrakcji m.in.: każdy mógł usiąść za sterami wozu bojowego, czy też zobaczyć z bliska broń i amunicję wojskową, pokazy dynamiczne, konkursy, wojskowa grochówka i bigos…

 

Zdjęcia z pikniku

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci