Rajd papieski

        5 czerwca 2014r. przypada 23 rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Białymstoku. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wyruszyli na Rowerowy Rajd Papieski ulicami naszego miasta. Dzieci z młodszych klas SP ozdobiły swoje "pojazdy" na cześć Papieża i...zajęliśmy 1 miejsce w konkursie na "Najpiękniejszy Rower Papieski"- zwycięzcą został  Adrian Pietrzykowski z kl. II B. Podczas rajdu jedliśmy papieskie kremówki a na zakończenie naszej wyprawy byliśmy na lodach.

Zdjęcia z rajdu

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci