Familijny piknik sportowo-rekreacyjny 2014

piknik3  3 czerwca odbył się w naszej szkole „Familijny Piknik Sportowo Rekreacyjny 2014” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Ta familijna impreza przyciągnęła na szkolne boisko rzesze uczniów z rodzicami, młodszym i starszym rodzeństwem oraz gości z zaprzyjaźnionych szkół. Atrakcji było wiele: bieg Sikorskiego, pokaz judo, mini turniej piłki nożnej, mini turniej skakanki drużynowej, przeciąganie liny. Najmłodsi obejrzeli przedstawienie teatralne pt. „Witaminki dla księżniczki Marcelinki”. Dzieci uczestniczyły w warsztatach udzielania pierwszej pomocy. Wszyscy mogli skorzystać z porad i usług fryzjerskich uczennic z ZSZ oraz pomalować twarz… Na zakończenie imprezy odbył się mecz piłki nożnej Reprezentacji Rodziców i Uczniów… Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli, a zwłaszcza Rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w zabawę… 

Zdjęcia z pikniku

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci