Zdrowy i Sportowy Dzień Matki

ZDROWY I SPORTOWY DZIEŃ MATKI

Dzieci z klasy II a wraz ze swoją wychowawczynią Joanną Jemielianiuk zaprosiły swoje kochane mamy na uroczyste spotkanie z okazji ich święta.

Tegoroczne spotkanie miało niecodzienną formę. Oprócz tradycyjnych wierszyków, piosenek, życzeń i laurek, nasze mamy aktywnie uczestniczyły w obchodach swojego święta. Po części oficjalnej, przeszliśmy do części sportowej: konkursów, qizów, zagadek. Mamy wraz ze swoimi pociechami zbierały jabłka i marchewki na czas, dały pokaz wzorowego i szybkiego obierania owoców i warzyw, dopingowały dzieci w jak najszybszym zjadaniu jabłek. Każde dziecko zostało nagrodzone czekoladowym, "złotym" medalem. Po emocjonujących zawodach, przeplatanych porcjami humoru typu: mówi mama do Jasia... zajęliśmy się pochłanianiem zdrowych przekąsek, przygotowanych przez mamy. Stoły wręcz uginały się od jedzenia i każdy znalazł dla siebie coś dobrego. Na zakończenie tego zwariowanego, ale bardzo miłego spotkania, dzieci zatańczyły ze swoimi wzruszonymi mamusiami "Walczyk dla Mamy".

Zdjęcia ze spotkania

Opracowała J. Jemielianiuk