Zdrowy i Sportowy Dzień Matki

ZDROWY I SPORTOWY DZIEŃ MATKI

     Dzieci z klasy II a wraz ze swoją wychowawczynią Joanną Jemielianiuk zaprosiły swoje kochane mamy na uroczyste spotkanie z okazji ich święta.

Tegoroczne spotkanie miało niecodzienną formę. Oprócz tradycyjnych wierszyków, piosenek, życzeń i laurek, nasze mamy aktywnie uczestniczyły w obchodach swojego święta. Po części oficjalnej, przeszliśmy do części sportowej: konkursów, qizów, zagadek. Mamy wraz ze swoimi pociechami zbierały jabłka i marchewki na czas, dały pokaz wzorowego i szybkiego obierania owoców i warzyw, dopingowały dzieci w jak najszybszym zjadaniu jabłek. Każde dziecko zostało nagrodzone czekoladowym, "złotym" medalem. Po emocjonujących zawodach, przeplatanych porcjami humoru typu: mówi mama do Jasia... zajęliśmy się pochłanianiem zdrowych przekąsek, przygotowanych przez mamy. Stoły wręcz uginały się od jedzenia i każdy znalazł dla siebie coś dobrego. Na zakończenie tego zwariowanego, ale bardzo miłego spotkania, dzieci zatańczyły ze swoimi wzruszonymi mamusiami "Walczyk dla Mamy".

Zdjęcia ze spotkania

Opracowała J. Jemielianiuk

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci