Dzień Matki

Dmatki1 

…Wszystkie kwiaty w bukiet składamy,
a do środka serce wkładamy.
Na koniec zgodnym chórem wszyscy dziękujemy
i nasze Mamy mocno całujemy...
 

27 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki przygotowana przez uczniów klasy IA (p. I. Stankiewicz) i IB (p. A. Bogusz). Dzieci w kolorowych przebraniach zaprezentowały krótką część artystyczną pod tytułem „Kwiatowy Dzień Matki”. Były tańce, wierszyki, piosenki. Dzieci złożyły Mamusiom najserdeczniejsze życzenia, wręczyły Mamom własnoręcznie przygotowane kwiaty i laurki. Na koniec w związku z tym, że szkoła realizuje program „Szkoła przyjazna żywieniu i aktywności fizycznej” wszyscy częstowali się smakowitymi truskawkami…To było urocze popołudnie…

Zdjęcia z Dnia Matki

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci