Marsz Zebry

Marsz Zebry przeszedł przez Białystok

Dzieci z klas II i III Szkoły Podstawowej nr 20 wzięły udział w tegorocznej edycji Marszu Zebry.

To akcja profilaktyczna policjantów Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku skierowana do dzieci i młodzieży. Marsz przygotowany przez policjantów Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Biało-czarny "Marsz Zebry” - zwierzaka symbolizującego przejście dla pieszych.
Uczestnicy przemaszerowali głównymi ulicami miasta, następnie odbył się festyn. Można było na nim obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu służb mundurowych i ratunkowych, a także poczęstować się ogromnym tortem z wizerunkiem zebry.

 zdjecie 5

Więcej zdjęć z marszu

Opracowała J. Jemielianiuk

Facebook

facebook

Projekty i programy

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci