Wizyta Biskupa

Dnia 16 maja 2014 r. w ramach wizytacji odwiedził naszą szkołę ks. biskup Henryk Ciereszko. Uczniowie przywitali Jego Ekscelencję śpiewając. Następnie odbyło się  spotkanie ks. Biskupa z uczniami na sali gimnastycznej, podczas którego młodzież z klasy III A PG oraz dzieci z SP przypomniały wszystkim osobę św. Jana Pawła II i mogły porozmawiać ze swoim biskupem. Później, podczas poczęstunku ks. biskup spotkał się z kadrą nauczycielską i pracownikami szkoły.

Zdjęcia z wizyty

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci