Kształcenie zawodowe

Informacja do rodziców uczniów klas III PG

 

W trosce o jakość edukacji i swiadome wybory zawodowe młodzieży, podejmowanych jest wiele cennych inicjatyw. Jedna z nich, organizowaną przez Prezydenta Miasta Białegostoku, jest IX już edycja Konferencji Kształcenie zawodowe-egzaminy zewnetrzne-rynek pracy, pt. "Wartość pracy a nowa podstawa programowa". W ramach imprez towarzyszących Konferencji, po raz drugi organizowany jest "Tydzień na Rzecz Kariery", skierowany do uczniów klas III gimnazjum - w tym roku w dniach 11-15 marca 2013r.

Proponujemy młodzieży odwiedziny w szkołach zawodowych i uczestnictwo w warsztatach, połączonych z prezentacjami szkół i udziałem w nich współpracujących ze szkołami pracodawców. poszczególne placówki będa oczekiwały na zainteresowanych (w tym także chętnych do poznania placówek - rodziców) według poniższego harmonogramu w godzinach o 9.00 do 15.00:

 

11-12.03.2013r.  Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych,

Zespół Szkół Technicznych

 

12-13.03.2013r.  Zespół Szkół Elektrycznych,

 

Zespół Szkół Mechanicznych

 

13-14.03.2013r.  Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych,

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

 

11 i 15.03.2013r.  Zespół Szkół Zawodowych nr 2,

 

12 i 15.03.2013r.  Zespół Szkół Zawodowych nr 5

 

 

 

 

Do dyspozycji są również strony internetowe:

www.ksztalceniezawodowe.bialystok.pl

www.ksztalcenieogolne.bialystok.pl

zawierające wszelkie informacje dotyczące oferty szkół ponadgimnazjalnych.

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci