Aktualności

Wizna i Jedwabne

Warsztaty terenowe w Wiźnie i Jedwabnem

W dniu 11 września uczestnicy projektu "Wielka lekcja o wartościach na przykładzie białostockiego panteonu bohaterów narodowych" realizowanego w ramach programu Niepodległa uczestniczyli w warsztatach terenowych w Wiźnie i Jedwabnem. Na Górze Strękowej poznaliśmy historię bohaterskiej obrony żołnierzy kapitana Władysława Raginisa. Natomiast murale Rafała Roskowińskiego pozwoliły nam wyobrazić sobie ogrom cierpienia obywateli polskich wywożonych na Sybir. Ostatnim punktem programu była wizyta przy pomniku w Jedwabnem, gdzie oddaliśmy hołd ofiarom Holokaustu. Wszyscy wróciliśmy do domów z jedną myślą - NIGDY WIĘCEJ WOJNY!!!

Galeria zdjęć

Fot. K.Markiewicz, M.Sokołowski, E. Akacka

Facebook i Instagram

Projekty i programy

sbp logo 2
logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci