Aktualności

Ślubowanie pierwszoklasistów

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego klas pierwszych 2020/2021

We wtorek rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej. Ślubowali "dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom". Pan Dyrektor Mariusz Sokołowski dokonał pasowania na ucznia. W tej szczególnej chwili przejęci byli nie tylko sami pierwszoklasiści, ale również (co zrozumiałe) ich Rodzice. Wierzymy, że w naszej szkole odnajdą bezpieczną i twórczą przestrzeń do rozwijania swoich pasji i talentów.

Galeria zdjęć– Aleksander Wasyluk

Facebook i Instagram

Projekty i programy

sbp logo 2
logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci