Aktualności

Choinka noworoczna

Choinka noworoczna

Jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń jest w naszej szkole choinka noworoczna. 9 stycznia dzieci z klas I-III bawiły się w Fabryce Misia. Co tam się działo! Trampoliny, zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, tańce z elfami, bańki mydlane, spotkanie z Mikołajem. Dodatkową atrakcją był dla dzieciaków słodki poczęstunek. Przez cały czas trwania karnawałowej zabawy wszystkim dopisywał znakomity humor i dobra kondycja. Bogaty i ciekawy program tegorocznej choinki sprawił, że z pewnością na długo pozostanie w pamięci najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Galeria zdjęć

Opracowała: Aneta Bogusz

Facebook i Instagram

Projekty i programy


logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci