Jasełka 2019

Jasełka Bożonarodzeniowe i Spotkanie opłatkowe

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie klasy 7a i 4b wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku... Piękny śpiew pastorałek i kolęd w wykonaniu chóru pod kierunkiem pani Haliny Szymaniuk i sekcji gitarowej pod kierunkiem pani Małgorzaty Weber uświadomił wszystkim i  przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Piękną scenerię do przedstawienia przygotowała niezastąpiona i utalentowana plastycznie pani Marzanna Sieniawska Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości. Po Bożonarodzeniowym przedstawieniu głos zabrał dyrektor szkoły Mariusz Sokołowski, który podziękował uczniom za występ oraz złożył wszystkim świąteczne życzenia.

Na koniec zaproszeni goście, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły spotkali się przy wigilijnym stole, dzieląc się opłatkiem.

Opracowały: Anna Prystupa i Barbara Ziembińska

Facebook i Instagram