Aktualności

Wigilia w klasie IIa

18 XII dzieci z klasy IIa zaprosiły swoich rodziców na klasową wigilię. Od wielu dni trwały intensywne próby Jasełek - każdy chciał jak najlepiej wypaść w swojej roli. Kiedy nadszedł ten dzień wszystko było zapięte na ostatni guzik. Dekoracje, stroje i ten świąteczny nastrój. Niejedna mama ukradkiem ocierała łzę podziwiając swoją pociechę w roli Maryi, Józefa, Anioła, króla, czy pastuszka. Wszyscy gromko śpiewali tradycyjne kolędy i pastorałki. Potem podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Za sprawą rodziców na stole znalazły się tradycyjne potrawy wigilijne. Chociaż do świąt zostało jeszcze kilka dni, to wszyscy poczuli już magię świątecznego czasu.

Galeria zdjęć

Opracowała: J. Jemielianiuk

Facebook i Instagram

Projekty i programy

sbp logo 2
logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci