Aktualności

Muzeum Alfonsa Karnego

Wizyta w Muzeum Alfonsa Karnego

6 XII dzieci z klasy I a zwiedziły Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. W trakcie spotkania uczestnicy poznali zakamarki willi, w której dziś mieści się muzeum. Podczas wizyty dzieci dowiedziały się kto wcześniej mieszkał w domu przy ul. Świętojańskiej, z jakich materiałów wykonuje się rzeźby. Zajęcia zakończyły się pracą w glinie. Dzieci wykonały zwierzątka, miseczki, medale według własnego pomysłu. W szkole czekała na nie niespodzianka – otrzymały mikołajkowe prezenty.

Galeria zdjęć

Opracowała: Iwona Stankiewicz

Facebook i Instagram

Projekty i programy

sbp logo 2
logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci