Aktualności

Muzeum Wojska Polskiego

Jak nazywa się kraj, w którym mieszkamy? Kto założył państwo polskie? Kto władał nim w dawnych czasach, a kto sprawuje władzę dzisiaj? Co wyróżnia nasz kraj? Czym jest patriotyzm? Na te i podobne pytania odpowiadali uczniowie klasy II a uczestnicząc w zajęciach muzealnych. W czasie warsztatów dowiedzieli się także, jak na przestrzeni lat zmieniało się nasze godło, oraz dlaczego polska flaga jest biało-czerwona, a dodatkowo rozwikłali szereg zagadek i odszukali patriotyczne pamiątki ukryte wśród muzealnych eksponatów. Na zakończenie zajęć każdy uczestnik wykonał własne puzzle patriotyczne.

Galeria zdjęć

Opracowała: Joanna Jemielianiuk

Facebook i Instagram

Projekty i programy

sbp logo 2
logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci