Aktualności

Wycieczka 5a i 7a

Podlasie - nasza piękna ,,Mała Ojczyzna”.

Dnia 5 października, uczniowie klasy Va i VIIa poznawali historię wsi Narew-dawnego miasta królewskiego, w której społeczność tworzyli wyznawcy różnych religii i narodowości. Uczestnicy zwiedzili Muzeum Wsi, cmentarz żydowski, zabytkowy kościół i cerkiew. Ostatnim punktem programu było ognisko w pięknej scenerii nad rzeką Narew oraz ,,Szlak otwartych okiennic” we wsi Trześcianka.

Galeria zdjęć

I.Andruszkiewicz, E. Sienkiewicz, M. Sieniawska

Facebook

facebook

Projekty i programy

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci