Aktualności

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia za nami. Celem akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Miała ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. W dnach 21 – 28 września dzieci przypominały sobie tabliczkę mnożenia. Były liczne zabawy i konkursy, a zwieńczeniem całego przedsięwzięcia był egzamin. Wszystkim uczniom, którzy otrzymali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia – GRATULUJEMY.

Galeria zdjęć

Katarzyna Henkiel, Eliza Kurzawa - Kaleniuk

Facebook

facebook

Projekty i programy

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci