Aktualności

Jesienna integracja

Jesienna integracja klas 4

Wrzesień to miesiąc, w którym uczniowie muszą wrócić do swoich obowiązków szkolnych, jak również do dobrego funkcjonowania w grupie. Szczególnie jest to ważny element życia klas czwartych, które rozpoczynają naukę w nowych zespołach. Integracja była głównym celem wyjazdu na Zieloną Szkołę do ośrodka „Gwarek” w Pięknej Górze na Mazurach w dniach 24-25 września.

Uczniowie brali udział w ciekawych zajęciach „Team building” oraz warsztatach „Ja i moja klasa”. Zamienili się też w Indian, aby w grze terenowej współpracować w obrębie swojego plemienia, a zdobyć jak najwięcej flag uczestników. Zabawa w architektów i konstruktorów ćwiczyła umiejętność planowania, podziału obowiązków, wspólnego realizowania zadań. Wynikiem jej był zbudowany bambusowy dom na plaży z widokiem na jezioro. Wiele miłych wrażeń dostarczyło również wspólne ognisko nad brzegiem akwenu z zabawami, piosenkami i poczęstunkiem.

Wyjazd był bardzo udany, a relacje w klasach znacznie się poprawiły i nawiązały nowe przyjaźnie. Mamy nadzieję, że tego typu wyjazdy staną się nieodłącznym punktem naszej przeprawy przez pracowity rok szkolny.

                                                                      Galeria zdjęć             

                                                                                                      Małgorzata Popko

                                                                                                       Małgorzata Dzienis

                                                                                                           Anna Karska

Facebook

facebook

Projekty i programy

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci