Aktualności

Europejski Dzień Języków


Europejski Dzień Języków

            26 września jak co roku obchodzimy w naszej szkole Europejski Dzień Języków.

Celem zajęć w tym dniu było pokazanie uczniom, iż uczenie się języków innych społeczności pomaga nam wzajemnie się rozumieć, przekroczyć różnice kulturowe oraz przy okazji dobrze się bawić. Z tej okazji na lekcjach języka angielskiego zajęcia prowadzone były w formie quizów, konkursów i gier. Uczniowie podzieleni na grupy, rywalizowali ze sobą odpowiadając na pytania ukryte w formie kodów QR, prześcigali się w przepisywaniu obcojęzycznych wyrazów czy odgadywali wyrazy pochodzące z różnych stron świata.

            Lekcja języka rosyjskiego również w tym dniu była wyjątkowa. Uczniowie klasy 7a i 7b mieli okazję poznać historię samowara i tradycji parzenia rosyjskiej herbaty. Pijąc herbatkę parzoną na dwa sposoby: angielski i rosyjski, uczniowie słuchali tradycyjnych pieśni rosyjskich.

Galeria zdjęć

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci