Aktualności

Sprzątanie Świata 2018

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2018

Chodzimy po niej, sadzimy na niej rośliny, budujemy na niej domy, rozkopujemy ją wydobywając to, co cenne. Ziemia nas żywi, dostarcza materiałów budowlanych, Ziemia nas ubiera. Dla każdego z nas istnienie Ziemi jest tak oczywiste, że nie zastanawiamy się, że mogłoby jej nie być.

Co zrobić, aby nie utracić Naszej Planety? Jak ją ocalić? Jednym ze sposobów ocalenia jest organizowanie – Sprzątanie Świata.

Dnia 21 września 2018 roku nasza szkoła wzięła udział w akcji „Sprzątanie Świata 2018".

Nasze ręce przyozdobiliśmy rękawicami i wrzucaliśmy do worków śmieci, które znajdowały się w okolicy naszej szkoły. Nasze Sprzątanie to lekcja wrażliwości i umiłowania przyrody. Jako pojedyncze jednostki nie uczynimy Świata czystym, ale swoją akcją zapobiegamy zaśmiecaniu poprzez pobudzanie szacunku do piękna przyrody i umiłowania naszej Ziemi, bo o to, co ukochane, odruchowo się dba.

Zaangażowanie nauczycieli i młodzieży w akcję napawa nadzieją, że przyszłość naszej planety jest w dobrych rękach.

Wszystkim nauczycielom i uczniom dziękujemy za udział w akcji.

Galeria zdjęć

Opracowała: Barbara Ziembińska

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci