Aktualności

Bezpieczni na drodze

Bezpieczni na drodze

13 września dzieci z klas I – III miały okazję po raz kolejny spotkać i bliżej poznać naszego dzielnicowego pana Piotra Tołczyka. Uczniowie przypomnieli jakie niebezpieczne sytuacje mogą się w życiu zdarzyć i w jaki sposób na nie reagować. Głównym temat jednak było bezpieczeństwo dzieci na drodze. Dzieci przypomniały zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę, znaczenie sygnalizacji świetlnej oraz pasów. Praktycznie ćwiczyły przechodzenie przez jezdnię. Jak się okazało nie wszystkie dzieci dokładnie wiedziały jak prawidłowo przejść przez jezdnię. Takich ćwiczeń nigdy za wiele.

Galeria zdjęć

                                               Opracowały: p. Aneta Bogusz i p. Iwona Stankiewicz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci