Aktualności

Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru

XVIII Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru

7 września 2018 roku, poczet sztandarowy naszej szkoły oraz uczniowie klasy V a i b uczestniczyli w uroczystościach i XVIII Międzynarodowym Marszu Pamięci Zesłańców Sybiru. Wraz z tysiącami uczestników przeszli sprzed Pomnika Katyńskiego do Grobu Nieznanego Sybiraka i uczestniczyli w celebracji Mszy Św. w kościele Ducha Świętego oraz w cerkwi Św. Mikołaja celebrowanej przez arcybiskupa białostockiego i gdańskiego Jakuba. W tym roku marszowi towarzyszyło hasło „Przez Sybir do Niepodległej” – w związku ze stuleciem uzyskania przez Polskę niepodległości. Udział w marszu jest dowodem pamięci o tych, którzy zostali wywiezieni na Wschód, ginęli, cierpieli i walczyli o niepodległość naszej Ojczyzny.

Galeria zdjęć

                                                                             K. Henkiel, I. Kulasza, M. Popko, M.Sieniawska

Facebook

facebook

Projekty i programy

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci