Medal za pilność

Medal „Diligentiae – za pilność”

Dnia 3 września 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 52 im. dr Ireny Białówny w Białymstoku zainaugurowano nowy rok szkolny 2018/2019. W trakcie uroczystości wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie oraz ich mistrzowie – nauczyciele towarzyszący młodzieży na drodze rozwoju. Medale „Diligentiae – za pilność” z rąk prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego odebrało 90 nauczycieli i 90 uczniów, a wśród nagrodzonych są nauczycielka naszej szkoły - Pani Małgorzata Popko wraz z uczniem Piotrem Artysiewiczem.

Wyróżnienie „Diligentiae – za pilność” w formie okolicznościowego medalu i certyfikatu przyznawane jest przez Prezydenta Miasta Białegostoku co roku, a wręczane podczas uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego.