Aktualności

Medal za pilność

Medal „Diligentiae – za pilność”

Dnia 3 września 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 52 im. dr Ireny Białówny w Białymstoku zainaugurowano nowy rok szkolny 2018/2019. W trakcie uroczystości wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie oraz ich mistrzowie – nauczyciele towarzyszący młodzieży na drodze rozwoju. Medale „Diligentiae – za pilność” z rąk prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego odebrało 90 nauczycieli i 90 uczniów, a wśród nagrodzonych są nauczycielka naszej szkoły - Pani Małgorzata Popko wraz z uczniem Piotrem Artysiewiczem.

          Wyróżnienie „Diligentiae – za pilność” w formie okolicznościowego medalu i certyfikatu przyznawane jest przez Prezydenta Miasta Białegostoku co roku, a wręczane podczas uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego.

1

2

3

Facebook

facebook

Projekty i programy

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci