Aktualności

Naukę czas zacząć

Naukę czas zacząć….

3 IX 2018 roku odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019. Pan dyrektor Mariusz Sokołowski serdecznie przywitał wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli. Uczniowie z klasy III a zaprezentowali część artystyczną, podczas której przypomnieli o obowiązkach ucznia, bezpieczeństwie na drodze oraz zaprosili uczniów klas pierwszych do uroczystego ślubowania. Następnie dyrektor szkoły pasował każdego pierwszaka na ucznia Szkoły Podstawowej nr 20 im. Generała Władysława Sikorskiego.

Galeria zdjęć

Opracowała: Iwona Stankiewicz
Dekoracja: Marzanna Sieniawska

Facebook

facebook

Projekty i programy

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci