Aktualności

Piknik 2018

Familijny Piknik Sportowo-Rekreacyjny

            30 maja przy pięknej, słonecznej pogodzie w naszej szkole odbył się Familijny Piknik Sportowo-Rekreacyjny. Oczywiście wszelkie atrakcje zaplanowane na ten dzień odbywały się na świeżym powietrzu. Uczestniczyli w nim uczniowie wszystkich klas, także ci najmłodsi-dzieci z oddziału przedszkolnego jak również z zaprzyjaźnionego Przedszkola Samorządowego nr 20. Nie zabrakło pląsów, przeróżnych zabaw rozwijających kreatywność i twórczą aktywność, konkursów czy konkurencji sportowych, m.in. biegu im. gen. Sikorskiego, trójbój lekkoatletyczny, skok dostawny, skoki przez linę, przeciąganie liny oraz mecze piłki nożnej z udziałem uczniów, nauczycieli i rodziców. Dzieci korzystały też z wielu stanowisk, np. Stanowisko Patriotyczne ph. „Sto Lat Niepodległej”, Stanowisko Strojów z Surowców Wtórnych, Stanowisko Fryzur, Stanowisko Malowania Twarzy. Z uczniami wspólnie bawili się nauczyciele, rodzice, dziadkowie. Rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Plastyczny „Moja Rodzina”. Piknik zakończył się wręczeniem dyplomów i nagród.

Celem pikniku był nie tylko relaks i promowanie aktywnego, zdrowego, bezpiecznego stylu życia, ale również integracja społeczności szkolnej, lokalnej oraz powrót do fundamentalnych zabaw rodzinnych, promujących wartości, więzi rodzinne i międzypokoleniowe.

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci