Wycieczka do Warszawy

WYCIECZKA DO WARSZAWY

27 kwietnia uczniowie klasy IVA, VB i VIB wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Radosny nastrój towarzyszył wszystkim już w momencie wyjazdu. Pierwsze kroki w Warszawie skierowaliśmy na Stadion Narodowy, który przede wszystkim zaskoczył nas swoją wielkością. Potem udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik. Większość z nas była tu po raz pierwszy. Eksperymentowaliśmy przy ogromnej ilości różnorodnych tematycznie eksponatów. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Muzeum Narodowym, gdzie uczestniczyliśmy w lekcjach muzealnych. Uczniowie kl. IV poznawali tajemnice obrazów, a uczniowie klasy V i VI w ramach lekcji „ Jak zaprojektować krzesło?” projektowali krzesła o różnym przeznaczeniu. Wszyscy wykazali się przy tym dużą pomysłowością.

A potem szczęśliwi, choć trochę zmęczeni, wyruszyliśmy do Białegostoku, gdzie czekali na nas stęsknieni rodzice.