Aktualności

Zakopane 2017

WYCIECZKA ZAKOPANE 2017

W dniach 30.05 – 02.06 uczniowie klas VIa, IIa i IIIa gimnazjum uczestniczyli w wycieczce w polskie góry. Pierwszy dzień upłynął na niezapomnianych zabawach w parku rozrywki EnergyLandia w Zatorze. Adrenalina sięgała zenitu podczas jazd na rollercoasterach oraz innych ekstremalnych urządzeniach tam dostępnych. Drugiego dnia przejechaliśmy do Zakopanego i wyruszyliśmy w pieszą wędrówkę górskim szlakiem do Doliny Gąsienicowej oraz nad Czarny Staw Gąsienicowy. Trasa nie była łatwa, nieraz prowadziła po kamienistych ścieżkach, przez strumyki, a wędrując podziwialiśmy zmieniającą się przyrodę. Kolejnego dnia zwiedziliśmy Zakopane, a następnie wyruszyliśmy do Doliny Kościeliskiej. Dużą atrakcją tam było przejście Wąwozem Krakowskim oraz przez jaskinię Smocza Jama, gdzie mogliśmy sprawdzić swoje predyspozycje alpinistyczne. Ostatni dzień upłynął nam na zwiedzaniu szczytu Gubałówki, gdzie dużo radości przysporzył nam wjazd i zjazd widokową koleją linową oraz zabawa na zjeżdżalni grawitacyjnej. Z ogromem nowych doznań i wspomnień wróciliśmy do Białegostoku, z nadzieją, że jeszcze nie raz wyruszymy w inne strony naszego pięknego kraju.

Galeria zdjęć

                                                                                                                      Opracowały:

                                                                                                                      Małgorzata Popko, Katarzyna Henkiel, Anna Karska

Facebook

facebook

Projekty i programy

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci