Aktualności

Wycieczka w góry

WYCIECZKA W GÓRY

Dnia 15 maja uczniowie klasy IVa, Va i Ia gimnazjum wyruszyli wraz z opiekunami na kilkudniową, długo wyczekiwaną wycieczkę. Już pierwszego dnia mogliśmy poczuć atmosferę pięknego Krakowa, zwiedzić Wawel, Rynek Główny oraz kościół Mariacki z pięknym ołtarzem Wita Stwosza. W drugim dniu niezapomnianych wrażeń dostarczyło wszystkim zwiedzanie kościoła w Dębnie, a także spływ Dunajcem i wyprawa przez wąwóz Homole. Następne dni wycieczki upłynęły na intensywnych wędrówkach przez Dolinę Strążyską i Białego, podziwianiu wspaniałych widoków i pięknych zabytków Zakopanego oraz zwiedzaniu kopalni soli w Wieliczce. Z oscypkami, pamiątkami, zdjęciami, nowymi doznaniami, zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do Białegostoku.

Galeria zdjęć

Opracowały:
Marzanna Sieniawska
Elżbieta Sienkiewicz
Barbara Ziembińska

Facebook

facebook

Projekty i programy

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci