DEN 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2020

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 14 X w naszej szkole odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów z klasy II a i V b. Dyrektor szkoły wręczył wyróżniającym się uczniom stypendia motywacyjne za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Nauczyciele też zostali docenieni Nagrodą Dyrektora. Dzieci z klasy V b przedstawiły humorystyczne scenki, a uczniowie z klasy II a poprowadzili Szkolną Galę Oskarową, podczas której wyłonili laureatów w wielu kategoriach i wręczyli im własnoręcznie wykonane laurki. Było dużo emocji i humoru.

Opracowały: p. Anna Prystupa i p. Iwona Stankiewicz

Oprawa plastyczna: p. Marzanna Sieniawska