Aktualności

Muzeum Historyczne

Odwiedziny u Jana Klemensa i Izabeli Branickich.

Uczniowie klasy III a poznali historię Białegostoku za czasów Jana Klemensa Branickiego w oparciu o widowisko multimedialne „Wersal Północy wśród dźwięków świateł”. Animacja światło-dźwięk przeniosła widzów do jednej z najpiękniejszych rezydencji magnackich Rzeczpospolitej. Dzieci obejrzały barokowe stroje, a następnie zaprojektowały własne kreacje ubioru szlachcica i szlachcianki.

Galeria zdjęć

Facebook i Instagram

Projekty i programy

program dla szkół

sbp logo 2
logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci